Par Mums

SIA “FPDD” ir dibināts 2017.gadā un jau no saviem pirmsākumiem nodrošinājis personas datu aizsardzības pakalpojumus. FPDD nodrošina pilna spektra personu datu aizsardzības speciālista pakalpojumus, sākot ar vienkāršu konsultāciju sniegšanu un beidzot ar auditu veikšanu un mūsu personas datu aizsardzības speciālista nozīmēšanu Datu valsts inspekcijā. Mūsu komandu veido vairāki sertificēti personu datu aizsardzības speciālisti, kas regulāri uzlabo un atjauno savas kompetences.

 

2018.gadā FPDD tika uzņemts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Liepājas biznesa inkubatorā. Pateicoties LIAA atbalstam paralēli savai pamatdarbībai spējām radīt ko jaunu – Daturegistrs.lv platformu. Tādā veidā veicinot, jebkura uzņēmuma, maza, liela vai tikko dibināta, iespēju ar saprātīgiem līdzekļiem uzņēmumā sakārtot datu aizsardzības jautājumus.

Mūsu vīzija

Mēs  iestājamies par to, lai personas datu aizsardzības jautājumu organizēšana katrā uzņēmumā būtu tieši tik pat pašsaprotama kā grāmatvedības organizēšana. Mūsdienās personu datu aizsardzības sakārtošana uzņēmumā nav greznuma izdevumi, bet gan nepieciešamie izdevumi. 

 

Esam gatavi kļūt par Jūsu uzņēmuma atbalstu personas datu aizsardzības jautājumu sakārtošanā!